Компанія SearchInform – провідний розробник

систем інформаційної безпеки


 


Компанія SEARCHINFORM (раніше – «SoftInform») – провідний розробник засобів інформаційної безпеки. Компанія утворилася в 1995 році і спочатку спеціалізувалася на технологіях пошуку, зберігання та обробки інформації. Сьогодні ми – визнаний лідер і експерт на ринках інформаційної безпеки країн СНД. Продукція компанії сертифікована і відзначена низкою спеціалізованих нагород.

Основним продуктом компанії на сьогоднішній день є «Контур інформаційної безпеки SearchInform» – комплексне рішення для захисту від витоків конфіденційної інформації та контролю інформаційних потоків в організаціях  (завантажити буклет)

«Контур інформаційної безпеки SearchInform» дозволяє:

 • відслідковувати появу конфіденційної інформації на комп'ютерах користувачів;
 • виявляти і запобігати витоку конфіденційної інформації через:
  • повідомлення по е-mail і в ICQ (переданих по захищеним протоколам);
  • голосові і текстові повідомлення Skype;
  • пости на форумах або коментарі в блогах;
  • зовнішні пристрої (USB/CD/DVD);
  • документи, що відправляються на друк.
 • контролювати робочі ноутбуки співробітників під час відряджень;
 • отримувати графи взаємозв'язків між співробітниками і зовнішніми адресатами для пошуку інсайдерів.

На сьогоднішній день офіси компанії успішно працюють в Україні, Білорусі, Казахстані, Росії, та Прибалтиці: Київ, Мінськ, Рига, Вільнюс Москва, Новосибірськ, Єкатеринбург, Казань, Санкт-Петербург, Хабаровськ.

«Контур інформаційної безпеки SearchInform» використовується в більш ніж 1500 організаціях. Тільки в 2012 році клієнтами SearchInform стали понад 300 компаній з різних галузей – від банківської справи до машинобудування. Серед наших найбільших клієнтів – ВТБ 24, Газпромнафта, Лукойл-Інформ, МТТ, Промсвязьбанк, Главгосекспертиза Росії та багато інших. Багато хто з раніше існуючих клієнтів SearchInform або збільшили кількість ліцензій у зв'язку із зростанням їх організацій, або розширили перелік контрольованих каналів.

Компанія SearchInform працює у бік розширення надаваних продуктів і послуг у сфері інформаційної безпеки. Тільки в 2011 році SearchInform оголосила про вихід ряду нових та оновлених програмних продуктів:

 • Модуль контролю ноутбуків (призначений для відстеження трафіку, що передається співробітниками, які працюють поза офісом, а також контролю інформації, яка копіюється ними з ноутбука на зовнішні пристрої, інформації, яка відправляється на друк тощо).
 • Нові звіти по зв'язках співробітників як між собою так і з зовнішнім світом.

 • Модуль MonitorSniffer: перехоплення інформації, яка відображається на моніторах користувачів.

 • Модуль FileSniffer: контроль всіх операцій з файлами, які зберігаються на файл-серверах;

 • Можливість зупинки (тобто блокування відправки) електронних листів, які відправляються співробітником, в тому випадку, якщо вони містять конфіденційну інформацію, яка в жодному разі не повинна покинути межі компанії;

 • Можливість припинити дії співробітника, який з будь-якої причини дізнався про дію агента на його комп'ютері і хоче зупинити його роботу.

Крім випуску нових продуктів та підвищення якості вже наявного ПЗ, SearchInform займається розробкою методик використання своєї системи інформаційної безпеки на підприємствах для вирішення типових завдань, зокрема, таких, як боротьба з корупцією, протидія витокам цінної проектної документації.

Традиційним стало проведення компанією SearchInform щорічних масштабних марафонів з інформаційної безпеки – SearchInform Security Road Show. У 2010 році роад-шоу зачепило лише 12 міст, в 2011 – вже 23 російських і українських регіони, в 2012 році роад-шоу пройшло в 27 містах, охопивши Росію, Україну, Казахстан та Латвію.

Мета цієї масштабної кампанії у просвітницькій роботі щодо підвищення рівня грамотності топ-менеджменту компаній, IT- фахівців, журналістів у питаннях інформаційної безпеки, а також демонстрація новітніх розробок SearchInform в області її забезпечення.

ПРИНЦИПИ РОБОТИ КОМПАНІЇ SEARCHINFORM


 

Принцип № 1: «Ми йдемо назустріч нашим клієнтам».

Щоб бути ближче до наших клієнтів, компанія SearchInform відкрила філії в Білорусі та Україні, в Москві, в Санкт-Петербурзі, в Сибірі, на Уралі, в Поволжі. Найближчим часом планується відкриття ще декількох офісів у великих російських містах. У центральному та регіональних офісах SearchInform на благо клієнтів працюють більше 200 кваліфікованих фахівців.

Принцип № 2: «Ми завжди відкриті для діалогу».

SearchInform безкоштовно встановлює повнофункціональну версію «Контуру інформаційної безпеки» для тестування, і у кожного з потенційних клієнтів SearchInform є місяць, для того, щоб випробувати програмний комплекс в дії та прийняти остаточне рішення стосовно його придбання. Зацікавленим в продукті особам навіть не потрібно приходити в офіс SearchInform, щоб побачити «Контур інформаційної безпеки» в дії. Досить зайти на сайт SearchInform – www.searchinform.ru – і завантажити демонстраційну версію програмного рішення. Всю вичерпну інформацію про «Контур інформаційної безпеки» також можна знайти на сайті, тобто у потенційного клієнта SearchInform є можливість прийняти самостійне рішення, чи робити наступний крок – зателефонувати менеджеру SearchInform для отримання подальшої консультації.

Принцип № 3: «Ми – за індивідуальний підхід до кожного клієнта».

SearchInform враховує побажання клієнтів при розробці нових продуктів. Також компанія використовує гнучку систему розрахунку вартості замовлення, враховуючи інтереси всіх груп клієнтів. Їм пропонуються різні варіанти комплектації програмного рішення – при бажанні клієнт купує не весь «Контур інформаційної безпеки», а ряд його додатків (хоча, нагадаємо, що захист інформації будь-якої організації повинен бути комплексним). Середній час установки програмного комплексу SearchInform на підготовлену замовником платформу – всього дві години! Фахівці SearchInform готові в будь-яку хвилину проконсультувати потенційного клієнта по телефону з усіх питань щодо використання продукту, а також приїхати і провести презентацію на місці. До того ж, SearchInform проводить регулярні он-лайн семінари для клієнтів та всіх зацікавлених осіб. З компанією SearchInform та її продуктами можна познайомитися і на тематичних виставках, а також під час щорічного роуд-шоу з інформаційної безпеки SearchInform по містах Росії, України та Білорусі – SearchInform Security Road Show.

Більш детальну інформацію про компанію можна отримати, зв'язавшись із співробітниками регіональних офісів SearchInform.