SearchInform DataCenter

Проблема

У ході роботи «Контуру інформаційної безпеки SearchInform» в базах даних накопичується велика кількість повідомлень і документів, в результаті чого може страждати продуктивність всіх компонентів рішення. Тому необхідно періодично розбивати індекси на частини і в цілому оптимізувати продуктивність програм, що входять до складу «Контуру інформаційної безпеки SearchInform».

Рішення

SearchInform DataCenter – це центр управління всіма індексами, створеними компонентами «Контуру інформаційної безпеки SearchInform».

SearchInform DataCenter дозволяє ІТ-персоналу організацій автоматизувати штатні операції з обслуговування «Контуру інформаційної безпеки», забезпечуючи максимальну продуктивність при мінімальному втручанні відповідальних співробітників у внутрішні процеси роботи системи. Одним з ключових завдань модуля є діагностика працездатності всіх компонентів, встановлених в корпоративній мережі організації.

Можливості

  • Розбивати індекси на частини, збільшуючи продуктивність пошуку інформації. При виконанні цієї операції створюються нові індекс та база даних, причому всі компоненти «Контуру інформаційної безпеки» налаштовуються на них автоматично і перехоплення триває в нові індекс та БД, але старі залишаються доступними для пошуку разом з новими.

  • Задавати певні параметри (розмір, кількість документів, час) при досягненні яких автоматично створюються нові індекси. У разі необхідності SearchInform DataCenter дозволяє автоматично виконувати розбиття індексів, наприклад, коли індекс або БД досягають зазначеного розміру, або за розкладом, наприклад, раз на місяць.
  • Стежити за станом роботи всіх компонентів контуру інформаційної безпеки і надсилати на e-mail відповідального співробітника повідомлення про будь-які несправності.

Головне вікно програми

Детальніше...