SearchInform DeviceSniffer

Проблема

Одним з найпростіших способів розкрадання інформації є переписування даних з локальної мережі підприємства на змінні носії. Це можуть бути як CD/DVD диски, так і пристрої, що підключаються через USB порти. На них поміщається велика кількість інформації, а завдяки компактності переносні носії можна винести в будь-якій кишені, що робить їх ідеальними засобами реалізації витоку інформації з компанії.

Блокування зовнішніх носіїв даних в цілях запобігання можливого витоку інформації є досить поширеним, проте ця міра може привести до зниження ефективності праці персоналу організації. Тому набагато більш ефективним рішенням є моніторинг інформації, що копіюється на зовнішні носії співробітниками організації.

Рішення

SearchInform DeviceSniffer – засіб перехоплення інформації, що записується на пристрої через порти USB (наприклад, USB-флешки) і на CD/DVD диски, а також для їх аудиту управління доступом до зовнішніх пристроїв.

SearchInform DeviceSniffer пропонує повну підтримку блокування доступу до будь-яких зовнішніх USB-пристроїв. Завдяки цьому відділ інформаційної безпеки може дати користувачеві можливість доступу до USB-принтерів, але при цьому обмежити його доступ до «флешок». Можливий дозвіл доступу до пристрою в режимі «тільки читання», а також для окремих пристроїв по їх серійним номерам.

Головне вікно програми

 

SearchInform DeviceSniffer є єдиним на ринку рішенням, яке забезпечує підтримку повноцінного контролю пристроїв для тих користувачів, які працюють на термінальних серверах.

SearchInform DeviceSniffer може працювати без придбання додаткових рішень від сторонніх виробників, а також споживає менше ресурсів у порівнянні з аналогічними рішеннями інших виробників, що є важливим для робочих станцій зі скромною апаратною конфігурацією.

Можливості

  • Перехоплені дані поміщаються в спеціальне сховище, в якому вони індексуються і стають доступними для повнотекстового пошуку. Інформація зберігається протягом заданого користувачем часу.


  • Надійний контроль записуваної на зовнішні накопичувачі інформації, що дає можливість не забороняти використання CD/DVD приводів і USB-накопичувачів в компанії.


  • Збереження конфіденційної інформації забезпечується шляхом повного контролю над даними, які записуються на CD/DVD пристрої і USB накопичувачі.


  • Можливість використання без придбання додаткових рішень від сторонніх виробників, що дозволяє скоротити фінансові та часові витрати при впровадженні.


  • Можливість використання на малопотужних робочих станціях, завдяки низькому споживанню системних ресурсів.


  • Єдине на ринку рішення, що забезпечує підтримку повноцінного контролю пристроїв для тих користувачів, які працюють через термінальні сервери.