SearchInform FileSniffer

Проблема

На загальнодоступних мережевих ресурсах в корпоративній інформаційній мережі розташовується велика кількість документів. Звичайно існують правила розмежування доступу до важливих документів, проте часто співробітники при додаванні файлів помиляються, і документи, які не повинні потрапити на очі нікому, окрім «присвячених», виявляються в загальному доступі.

Також нерідко співробітники, які прагнуть нашкодити компанії шляхом передачі конфіденційної інформації конкурентам або знищення документів на файл-серверах, за допомогою різних хитрувань отримують доступ до потрібних файлів. Саме тому необхідно здійснювати контроль над діями користувачів на файл-серверах.

Рішення

SearchInform FileSniffer підтримує контроль доступу співробітників до будь-яких корпоративних файлових серверів, що працюють під управлінням операційних систем сімейства Microsoft Windows. Завдяки цьому служба інформаційної безпеки має можливість виявляти підозрілу активність користувачів при роботі на файл-серверах, яка полягає, наприклад, у скачуванні великого обсягу даних на робочу станцію або у відкритті великої кількості документів, яка значно перевищує середньостатистичну по організації. Завдяки підтримці виявлення подібних дій користувача служба безпеки отримує можливість виявлення інсайдерів серед співробітників.


Можливості

  • Контроль активності співробітників на загальнодоступних мережевих ресурсах є необхідною умовою захисту даних, що знаходяться на цих серверах, від протиправних дій працівників.


  • SearchInform FileSniffer незамінний при проведенні розслідування інцидентів, пов'язаних з порушенням політик інформаційної безпеки в організаціях. З його допомогою можна виявити, хто і коли отримував доступ до важливих документів і змінював їх.


  • SearchInform FileSniffer сприяє більш ретельному моніторингу дій підозрілих користувачів в комплексі з усіма продуктами, пропонованими компанією.