SearchInform HTTPSniffer

Проблема

Соціальні мережі та блоги стрімко набирають популярність в останні роки. З одного боку, вони допомагають у пошуку необхідних кадрових ресурсів, у вивченні потенційних партнерів по бізнесу, при наборі персоналу і служать іншим корпоративним цілям. З іншого боку, використання нових способів комунікації призводить до зростання уразливості організації. Співробітники можуть використовувати соціальні мережі, блоги, чати для вчинення незаконних дій, а також дій, що порушують корпоративні політики інформаційної безпеки, що негативно позначається на діяльності компанії.

Конфіденційна інформація з корпоративної мережі може бути передана за допомогою декількох каналів, в тому числі: електронна пошта, IM-клієнти (ICQ, MSN, Miranda), браузери, браузерні веб-клієнти.

При обміні інформацією по HTTP-протоколам можуть використовуватися різні типи інтернет-ресурсів, але їх об'єднує використання веб-форм:

 • Електронна пошта з доступом через вікно браузера (веб-інтерфейс),

 • Блоги;

 • Інтернет-форуми;

 • Форми типу «зворотний зв'язок»;

 • Веб-чати;

 • Соціальні мережі (odnoklassniki.ru, Facebook тощо);

 • Браузерні IM-клієнти (ICQ, MSN…).

Ці засобі доступні всім, у тому числі, недбалим співробітникам та інсайдерам. Враховуючи те, що веб-браузери встановлені на кожній машині, а веб-клієнти не вимагають установки, можливостям втрати інформації по HTTP-протоколу слід приділяти особливу увагу.

Рішення

SearchInform HTTPSniffer призначений для перехоплення файлів і повідомлень, які передаються по НТТР-протоколу, індексування перехоплених повідомлень і повнотекстового пошуку по ним. Це дозволяє відстежувати файли і повідомлення, передані через інтернет-форуми, блоги, чати, служби веб-пошти або за допомогою браузерних IM -клієнтів.

За допомогою SearchInform HTTPSniffer можна контролювати роботу співробітників і відстежувати їх спілкування в робочий час. 

Можливості

 • Контроль якості роботи співробітників є важливим процесом в організації роботи будь-якого підприємства. Однією зі складових цього контролю є моніторинг онлайн-спілкування співробітників, особливо в світлі зростаючої популярності соціальних мереж.


 • Широкі можливості пошуку. SearchInform HTTPSniffer заснований на ядрі пошукової системи SearchInform. Тому при використанні програми доступні широкі можливості повнотекстового пошуку по перехоплених листах.


 • Вміст всіх перехоплених повідомлень індексується і переміщається в сховище. Таким чином, створюється резервна копія всіх повідомлень, яка може в подальшому використовуватися, наприклад, при проведенні службових розслідувань.


 • Клієнт-серверна архітектура програми та гнучка система розмежування прав доступу роблять SearchInform HTTPSniffer ідеальним рішенням для корпоративного сектора.

Головне вікно програми