Індексація робочих станцій

Проблема

Зберігання конфіденційної інформації на робочих станціях може стати причиною її витоку. При поганому рівні захисту будь-яка інформація може бути навмисно переписана користувачем на локальний комп'ютер або з необережності і недбалості потрапити до загального доступу. Окрім ознайомлення для подальшого розголошення, ця інформація також може піддаватися несанкціонованим і небажаним правкам.

Рішення

Пошуковий модуль SearchInform дозволяє в режимі реального часу відслідковувати появу, копіювання, переміщення і видалення конфіденційної інформації на робочих станціях користувачів.

SearchInform здійснює пошук інформації, отриманої з комп'ютерів користувачів всієї локальної мережі підприємства, використовуючи заданий список ключових слів, фраз, або навіть цілих фрагментів тексту.

Можливості

  • Відстеження конфіденційних даних, що з'являються в загальному доступі. За допомогою стандартних методів відстежити появу секретних даних на комп'ютерах користувачів неможливо.


  • Довільна область індексації. Адміністратор може вибрати як будь-який комп'ютер, так і будь-який диск або папку в мережі підприємства для подальшої індексації.


  • Висока частота переіндексації інформації. Система відстежує появу тільки нової і зміненої інформації на комп'ютерах користувачів, і переіндексує тільки її.


  • Миттєве відстеження змін. Зміни в файлах, а також створення нових на комп'ютерах в мережі можуть відслідковуватися практично миттєво.


  • Сховище індексованих файлів дозволяє поміщати всю проіндексовану інформацію до бази даних, розташованої на сервері. І навіть якщо комп'ютер, на якому знаходиться шукана інформація, буде вимкнений – вона буде знайдена.


  • Пошук по стертих файлах. Навіть після видалення проіндексованого файлу, його вміст буде перебувати у сховищі, і буде доступним для пошуку протягом заданого часу.

 

Вікно програми для створення індексу


Детальніше...