SearchInform MailSniffer

Проблема

Електронна пошта – один з найбільш популярних і зручних засобів ділового спілкування сьогодні. Проте нею активно користуються і інсайдери, і величезна частка конфіденційної інформації витікає саме по електронній пошті. Знайти ж щось потрібне у величезній кількості електронних повідомлень, прийнятих і відправлених навіть в невеликій компанії за один день, стає дуже складно.

Рішення

SearchInform MailSniffer призначений для перехоплення поштового трафіку на рівні мережевих протоколів або за допомогою агентів, встановлених на робочих станціях співробітників. Всі повідомлення, які пересилаються, індексуються для швидкого виконання пошуку по ним. Це дозволяє оперативно виявити витік конфіденційної інформації, використовуючи широкі пошукові можливості SearchInform MailSniffer. Програма дозволяє перехопити переписку, отриману/відправлену користувачами не тільки за допомогою поштових клієнтів (Microsoft Outlook, The Bat!, Outlook Express тощо), а й через Web-інтерфейс (gmail.com, yahoo.com, mail.ru, yandex.ru тощо). Існує режим інтеграції з поштовими серверами. При роботі на агентах підтримується блокування і переміщення в карантин підозрілих поштових повідомлень, які можуть бути затримані або відправлені адресатові після перевірки спеціалістом відділу інформаційної безпеки.

Можливості

  • Перехоплення вхідної та вихідної корпоративної пошти. Дозволяє контролювати корпоративне листування, що відправляється або приймається через будь-які поштові програми.


  • Перехоплення пошти, що відправляється і отримується через Web-сервіси. Дозволяє контролювати переписку, проведену за допомогою безкоштовних поштових сервісів Mail.ru, Яндекс Пошта, Hotmail, Gmail тощо.


  • Архів всієї поштової бази підприємства. Вміст всіх перехоплених листів (включаючи не тільки тіло листа і атрибути, але і приєднані файли) індексується і переміщається в сховище, створюється своєрідний архів всієї поштової бази підприємства. І навіть якщо корпоративний поштовий сервер вийде з ладу, що безсумнівно є неприємною подією, яка тягне величезні часові витрати на відновлення, то дані перехоплені MailSniffer'ом збережуться.


  • Багаті пошукові можливості. За всіма відправленими і прийнятими листами MailSniffer може здійснювати повнотекстовий пошук з урахуванням морфології та словника синонімів. Також підтримується фразовий пошук з урахуванням відстані між словами в пошуковому запиті і пошук за різними атрибутами. SearchInform MailSniffer підтримує пошук відразу по декількох індексах, тобто автоматично визначає індекси, за якими необхідно шукати при заданих параметрах часу.


  • Запатентована технологія «пошук схожих». В якості пошукового запиту використовується фрагмент тексту. Вміст повідомлень, за якими ведеться пошук, аналізується і в пошуковій видачі знайдені повідомлення шикуються в релевантному порядку із зазначенням відсотка схожості.


  • Функція «Історія листування» одне з найбільш популярних і зручних засобів ділового спілкування сьогодні. Проте нею активно користуються і інсайдери, а величезна частка конфіденційної інформації витікає саме через електронну пошту. Знайти ж щось потрібне у величезній кількості електронних повідомлень, прийнятих і відправлених навіть в невеликій компанії за один день, стає дуже складно.