SearchInform MonitorSniffer

Проблема

Ступінь зосередженості співробітників на робочих процесах легко відстежити через вміст їх моніторів, проте часто екранна інформація приховується від сторонніх очей.

Іноді корисно дізнатися, чим займається співробітник в даний момент або чим він займався в той чи інший проміжок часу в минулому. Проте, спостерігати за екраном співробітника звичайним чином протягом усього робочого дня, як правило, не є можливим. Відеозапис активності співробітника за допомогою вебкамери потребує великих витрат.

Моніторинг діяльності співробітників за допомогою перегляду їх екранів дозволяє зробити висновки про те, наскільки раціонально використовується робочий час і чи не порушуються прийняті в організації політики безпеки. Необхідний ефективний і оперативний контроль над тим, хто і яку інформацію переглядає на екрані монітора в робочий час.

Рішення

Продукт SearchInform MonitorSniffer призначений для перехоплення інформації, яка відображається на моніторах користувачів.

Принцип дії продукту полягає в періодичному перехопленні вмісту екранів користувачів і збереженні отриманих знімків екрану в графічному форматі в базі даних під керуванням Microsoft SQL Server. Функціональність SearchInform MonitorSniffer забезпечується також одночасним переглядом активності екрану одного або декількох користувачів у режимі реального часу.

Крім цього, програма дозволяє контролювати роботу користувачів в термінальних сесіях, тобто відслідковувати стан екранів користувачів, які працюють на термінальних серверах по RDP-з'єднанню (протокол віддаленого робочого столу). У цьому випадку установка агента SearchInform MonitorSniffer на робочі станції користувачів не буде потрібною - розміщення одного агента на термінальному сервері буде достатнім.

Можливості

  • Перехоплення вмісту моніторів робочих станцій користувачів. Продукт SearchInform MonitorSniffer може бути встановлений на будь-яку робочу станцію. Знімки екрану створюються непомітно для користувача.

  • Перегляд списку процесів, запущених на комп'ютері користувача в момент отримання знімка екрана.

  • Налаштування режиму фіксації вмісту екранів співробітників протягом заданих проміжків часу та/або при запуску користувачем певних програм та програм.

  • Контроль в режимі реального часу. Функція Live View дозволяє переглянути вміст екрану користувача в режимі реального часу.

Головне вікно програми