SearchInform PrintSniffer

Проблема

Використовуючи принтер, встановлений на робочому місці, або навіть мережевий принтер, що знаходиться в загальному доступі, будь-який співробітник може роздрукувати і винести за межі компанії конфіденційні дані.

Рішення

SearchInform PrintSniffer – програма, яка контролює вміст документів, відправлених користувачем на друк. Всі дані перехоплюються, вміст файлів індексується і зберігається в спеціальному сховищі.

Використання програм-агентів, які встановлюються на комп'ютери користувачів, дає можливість здійснювати моніторинг друку не тільки на мережевих, а й на локальних принтерах. Після перехоплення SearchInform PrintSniffer пересилають дані на сервер, де вони в подальшому зберігаються в базі даних. Переглядати перехоплену інформацію потім можна за допомогою консолі SearchInform PrintSniffer.

Можливості

  • Контроль над вмістом всіх роздрукованих в компанії документів дозволяє відстежувати можливі витоки документів у разі спроби їх розкрадання в паперовому вигляді.


  • Оцінка доцільності використання принтера кожним співробітником. Аналізуючи вміст всіх надрукованих документів можна легко встановити, використовується принтер за призначенням, або ж для роздрукування, скажімо, багатосторінкових художніх книг.


  • Створення електронного архіву роздрукованих документів. Вміст всіх документів, відправлених на друк, індексується і зберігається в базі, де стає доступним для повнотекстового пошуку. Таким чином, створюється своєрідний архів документів, і відновити втрачений файл не становить жодної складності.


  • Використання агентів на робочих станціях дає можливість контролювати не тільки мережеві принтери, але і друковані пристрої, що використовуються локально на окремих робочих станціях користувача.


  • Завдяки вбудованій системі оптичного розпізнавання тексту на зображеннях (OCR), SearchInform PrintSniffer ефективний також і у випадках, коли користувач роздруковує відскановані копії документів або знімки екрану з конфіденційним вмістом.

Головне вікно програми