SearchInform SkypeSniffer

Проблема

Програма Skype, яка призначена для обміну текстовими і голосовими повідомленнями, давно стала повноцінним інструментом для ведення ділових переговорів і передачі цінної інформації. Проте за допомогою цієї програми можна так само легко передавати і конфіденційну інформацію стороннім людям.

Рішення

SearchInform SkypeSniffer призначений для перехоплення голосових і текстових повідомлень, переданих через Skype.

Програма зберігає всю переписку в базу даних, завдяки чому згодом можна здійснювати пошук інформації, використовуючи пошукові можливості програми SearchInform  морфологія, пошук схожих тощо).

Можливості


 

  • Контроль співробітників за допомогою Skype-клієнта за допомогою SearchInform SkypeSniffer дозволяє відстежувати витік інформації не тільки через голосові і текстові повідомлення, але й конференції, чати, sms і передані файли.


  • Широкі пошукові можливості. За всіма відісланими і прийнятими повідомленнями SearchInform SkypeSniffer може здійснювати повнотекстовий пошук з урахуванням морфології і словника синонімів. Також підтримується фразовий пошук з урахуванням відстані між словами в пошуковому запиті.


  • Запатентована технологія «пошук схожих». В якості пошукового запиту використовується фрагмент тексту. Вміст повідомлень, за якими ведеться пошук, аналізується і в пошуковій видачі знайдені повідомлення шикуються в релевантному порядку із зазначенням відсотка схожості.
  • Масштабування - можливість роботи з великими обсягами даних і трафіку.


  • Підтримка політик безпеки для груп робочих станцій або окремих комп'ютерів. Завдяки цим політикам можна оперативно змінювати налаштування для різних груп користувачів, що потребують різної інтенсивності спостереження за їх активністю в Skype.


  • Імпорт історії повідомлень дозволяє здійснювати розслідування інцидентів, що відбулися до установки програми на робочих станціях в організації.


  • Інформування про спроби відключити програму і автоматичне відновлення SearchInform SkypeSniffer у разі його несанкціонованого видалення з комп'ютера користувачем.

Головне вікно програми