SearchInform MicrophoneSniffer

MicrophoneSniffer призначений для запису розмов, що ведуться співробітниками всередині офісу, або у відрядженнях. Запис голосу здійснюється за допомогою будь-якого виявленого мікрофона (в навушниках, ноутбуці, веб-камері...). Перехоплені агентом записи зберігаються в базу даних, після чого за допомогою клієнтського додатку до них можна застосовувати атрибутний пошук, а також прослуховувати.

Програмне додаток може надати неоціненну допомогу в ході проведення службових розслідувань.

Переваги впровадження

Контроль розмов співробітників. Продукт MicrophoneSniffer може бути встановлений на будь-яку робочу станцію. Запис розмов відбувається непомітно для користувача.

Запис розмов відповідно до налаштованих умов. Існує можливість встановити умови записи розмов:

  • перехоплення тільки мови або всіх звуків;
  • всередині офісу або за його межами;
  • при запису мови - редагування верхньої і нижньої меж алгоритму Voice Activity Detection, що дозволяє розпізнати людську мову серед фонового шуму чи тиші;
  • перелік процесів, при запуску яких здійснюватиметься запис.

Широкі пошукові можливості. Можливий пошук перехоплених розмов за певний період часу стосовно заданих користувачів, комп'ютерів, імен запущених процесів, MAC- і IP-адресів, тривалості запису.

Експорт звукових файлів. Передбачена можливість збереження всіх або вибраних записів в окрему папку.

Зріз активності по користувачам. Дозволяє подивитися всі розмови певного співробітника.

Масштабованість. Можливість роботи з великими обсягами даних завдяки встановленню серверних модулів на окремі комп'ютери.

Алгоритм роботи

  • Сервер SearchInform EndpointSniffer встановлює на робочі станції користувачів спеціальні програмні модулі-агенти.
  • Агенти перехоплюють розмови користувачів за допомогою мікрофону і передають дані серверу SearchInform EndpointSniffer.
  • Сервер SearchInform EndpointSniffer поміщає дані в базу під управлінням Microsoft SQL Server.
  • Для пошуку і прослуховування збережених в базі записів розмов використовується додаток SearchInform Client. За допомогою клієнта можна здійснити вибірку записів за різними параметрами (дата і час, користувачі, комп'ютери, процеси, MAC- або IP-адреса, тривалість запису).