SearchInform ProgramSniffer

Проблема

Негативний вплив на бізнес-процеси в компанії створюють не тільки нелояльні співробітники, але і співробітники, які, відверто кажучи, нічого не роблять. Складно визначити, коли працівник дійсно зайняти виконанням корпоративних завдань, а коли створює лише видимість бурхливої ​​діяльності. Крім того, такі співробітники мають негативний вплив на колектив, що в підсумку позначається не тільки на їх продуктивності, а й на продуктивності цілого відділу, а далі і компанії. Ось чому важливо знати, хто з працівників дійсно сумлінно ставиться до виконання своїх обов'язків, а хто створює тільки видимість.

Рішення

Проблему неефективного використання робочого часу співробітниками допоможе вирішити модуль ProgramSniffer, що входить до складу «Контуру інформаційної безпеки SearchInform». З його допомогою можна відстежувати дотримання співробітниками графіка початку та закінчення робочого дня, проведеного часу в програмах, а також час, коли співробітник не проявляє ніякої активності або просто байдикує.

Переваги впровадження

Контроль активності співробітників при роботі з програмами. Продукт ProgramSniffer дозволяє збирати дані і формувати статистику про програми, з якими працював співробітник протягом робочого дня, а також час, проведений в них. Модуль встановлюється на будь-яку робочу станцію і непомітний для користувача.

Контроль дотримання співробітниками робочого графіка. Модуль дозволяє відслідковувати час початку і закінчення робочого дня кожного із співробітників, а потім вибудовувати порівняльні звіти.

Ефективний підрахунок часу реальної роботи за комп'ютером. Збір даних про роботу співробітників ведеться безперервно. При цьому аналізується активність миші і клавіатури, що, в кінцевому рахунку, дозволяє роботодавцю бачити, скільки часу співробітник реально відпрацював, а скільки витратив на «перекури».

Широкі пошукові можливості. Пошук перехоплених даних можливий за певний проміжок часу по заданих користувачам, комп'ютерам, MAC- і IP-адресам, іменам запущених процесів, а також за тривалістю роботи в них.

Експорт даних. Зберігати дані про користувача можна в окрему папку.

Масштабованість. Можливість роботи з великими обсягами даних завдяки установці серверних модулів на окремі комп'ютери.

Алгоритм роботи

  • Сервер SearchInform EndpointSniffer встановлює на робочі станції користувачів спеціальні програмні модулі - агенти.
  • Агенти фіксують активність користувачів і процесів, після чого передають дані серверу SearchInform EndpointSniffer. Активними процесами вважаються програми, запущені в режимі активного вікна і в яких на цей момент відзначається активність користувача.
  • Сервер SearchInform EndpointSniffer поміщає дані в базу під управлінням Microsoft SQL Server.
  • Для пошуку та перегляду збережених в базі записів використовується додаток SearchInform Client. За допомогою клієнта можна здійснити вибірку даних за різними параметрами (дата і час, користувачі, комп'ютери, MAC- або IP-адреса, процеси і тривалість роботи користувача в них).
  • Для перегляду звітів по активності користувачів і процесів використовується клієнтський додаток SearchInform ReportCenter.